Kā izvēlēties apakšveļu Brubeck

Apakšveļa Brubeck  VISA kolekcija: ACTIVA-

3D ,ACCESORIES, ACTIVE WOOL, ATLETIC, BICYCLE, DRY, EXSTREME  WOOL,                                                           FITNESS, BIKER, PRESTIGE, THERMO

                                                         COMFORT-

COMFORT NIGHT, COMFORT COTTON, COMFORT WOOL, FUSION

                                                        PROTECT-

PROTECT THERMO, PROTECT Fr/As                                                   

             Kā izvēlēties apakšveļa Brubeck

Brubeck firmas  termoveļa ir izstrādāta un izgatavota Polijā, izmantojot bezšuvju augsto tehnoloģiju un no inovatīviem audumiem. Garantē ideālu ventilāciju un uzrāda lieliskus parametrus mitruma novadīšanā.

          Brubeck termoveļa būs noderīga ikvienam aktīvam cilvēkam lai uzlabotu sportisko sniegumu un pat visnelabvēlīgākajos laika apstākļos nodrošinās komfortu. Viss mūsu termoveļas asortiments atbilst visaugstākajam standartam. Šo termoveļu ir  testējuši daudzi sportisti visskarbākajos Eiropas apstākļos un ir devuši tai pozitīvu novērtējumu. 

          BRUBECK termoveļa TERMO

Šī termoveļa ideāli atbilst visplašākajam pielietojuma spektram. Pie zemām temperatūrām tā lieliski nodrošina ķermeņa komfortu  un temperatūras līdzsvaru. Veļas iekšējais slānis ir izgatavots no polipropilēna, ārējais no poliamīda. Pastiprinātas svīšanas zonās  tiek garantēta pastiprināta gaisa cirkulācija. Nostiprinātās zonas uz elkoņiem nodrošina papildu aizsardzību un termoizolāciju. Nav jāgludina, jo neburzās un ir viegli kopjama. Antibakteriāls un antialerģisks apģērbs.

Piemērots zemām gaisa temperatūrām darbam un sportam.

         BRUBEC termoveļa MERINO EXTREME

Merino vilnas bāzes slānis izgatavots izmantojot bezšuvju tehnoloģiju no augstvērtīgas Merino vilnas. Ļoti silta termoveļa, piemērota  zemām temperatūrām. Pateicoties šīs tehnoloģijas trikotāžai, fizisku aktivitāšu laikā, ķermenis ir sauss un saglabā siltumu, nepieļauj baktēriju veidošanos. Šie apģērbi ir kā otra āda, tie piedalās ikvienā ķermeņa kustībā un akcentē to. Tie neburzās, ir viegli kopjami un ātri žūstoši. Tos var nēsāt ilgstoši bez mazgāšanas, kas dara tos pievilcīgus ilgstošiem trekingiem. Šo termoveļu ir testējuši daudzi sporta speciālisti un atzinīgi novērtējuši. Antistatiska un antibakteriāla, novērš nepatīkamu smaržu rašanos.

Piemērota slēpotājiem, alpīnistiem, snovbordistiem un citiem ziemas sporta veidiem.                                                                                                   

          BRUBECK: BASIC COTTON  

Basic Cotton sērija ir īpaši komfortabla, izmantojot bezšuvju tehnoloģiju, no elpojošas kokvilnas izgatavota  veļa, ar  polipropilēna šķiedru piejaukumu. Piemērota aktīviem cilvēkiem. Ideāli pieguļ ķermenim,  elastīga un staipīga, nekairina ādu. Pateicoties polipropilēna šķiedrai šī trikotāža labi ventilējas, labi izvada sviedrus un nodrošina svaiguma sajūtu visu fizisko nodarbību laikā. Tā ir antialerģiska un antibakteriāla.

BRUBECK: Swiss Cotton Body Guard – komfortabla, pēc bezšuvju tehnoloģijas veidota divslāņu , vidēji bieza trikotāža. Piemērota aktivitātēm dažādos klimatiskajos apstākļos.Veidota pēc bezšuvju tehnoloģijas no divslāņu, vidēji biezas trikotāžas.  Iekšējais polipropilēna slānis nodrošina ķermeņa mikroklimatu, izvadot sviedrus un atstājot ķermeni sausu. Tā faktūra  palielina elastību, tas labi pieguļ augumam un nesaista kustības, tam piemīt antialergēniskas un antibakteriālas īpašības. Ārējais  slānis, izgatavots no augstvērtīgas Šveices kokvilnas, lieliski notur optimālo ķermeņa temperatūru, neļaujot tam pārkarst vai atdzist. Šī trikotāža neburzās, ir viegli kopjama, patīkama ādai.

     Tā ir piemērota āra aktivitātēm visa gada garumā.

          BRUBECK: ATLETIC&FITNESS 

Fit Body Guard – sporta apģērbu sērija, kas piemērota plaša profila nodarbībām sporta zālē   ( fitness, joga) un svaigā gaisā (velosports, trekings). Veidota pēc bezšuvju tehnoloģijas no divslāņu trikotāžas. Nodrošina ķermeņa optimālo temperatūru, lieliski pieguļ augumam, netraucējot kustībām. Nerada noberzumus, novērš baktēriju veidošanos, un nepatīkamu smaržu. Ļoti ātri žūstoša trikotāža, neburzīga un elpojoša.

Piemērota nodarbībām dažādos klimatiskajos apstākļos cauru gadu.

BRUBECK: DRY BODY GUARD 

Visuniversālākā no plāno apģērbu sērijas. Īpaši smalkā maigā trikotāža garantē ideālu ķermeņa ventilāciju un teicamu sviedru novadīšanu uz ārējo slāni. Iekšējā kārta nodrošina ķermeņa mikroklimatu izvadot sviedrus un atstājot ķermeni sausu. Ieteicama starpsezonas periodā, vai sportistiem, kuriem patīk plāni ģērbties. Izgatavota pēc bezšuvju tehnoloģijas, pieguļoša un elastīga, šī trikotāža ir ļoti piemērota kā apģērba apakšējā kārta. Nodrošina maksimālu komfortu , novērš nepatīkamu aromātu rašanos un ir patīkama ādai. Viegli kopjama, neburzīga un ātri žūstoša.

            Piemērota lielai aktevitātei cauru gadu.

 

WOOL SOFT – labākā profesionālā sērija, pielietojama pie zemām temperatūrām. Vilnas ekskluzīvās termiskās īpašības garantē noturīgu komfortablu ķermeņa temperatūru visekstremālākajos apstākļos. Šī hidrofīlā trikotāža teicami ventilējas un novada mitrumu, kā rezultātā ķermenis fizisko aktivitāšu laikā paliek sauss. Kā otra āda, elastīga un staipīga, tā piedalās ikvienā ķermeņa kustībā un akcentē to. Speciālas  ventilējošas zonas garantē brīvu gaisa cirkulāciju pastiprinātas svīšanas zonās, novērš baktēriju veidošanos un nepatīkamu smaržu. Viegli kopjama un ātri žūstoša, nav jāgludina.

Piemērota ziemas sporta veidiem, kā slēpošana, alpīnisms, ziemas trekingi, snovbords.

 

  

 

 

 

Termoveļas mazgāšana un kopšana

Termoveļas mazgāšana un kopšana

Termoveļa ar vilnas piedevu

1. Mazgāt ar neagresīviem mazgāšanas līdzekļiem, ne augstāk, kā 30°C temperatūrā.

2. Vēlams mazgāt ar rokām, pielietojot speciālus mazgāšanas līdzekļus vilnai.

3. Nepieciešamības gadījumā var mazgāt mašīnā saudzējošā režīmā vilnai.

4. Nedrīkst lietot balinātājus, izspiest ūdeni mašīnā, kā arī ķīmiski tīrīt.

5. Nedrīkst vārīt, žāvēt pie uguns un uz radiatoriem.

6. Gludināt var minimālā temperatūrā(110°C) caur mitru drānu.

     Termoveļa ar kokvilnas piedevu

1. Mazgāt ar rokām vai mašīnā 30°C temperatūrā.

2. Nedrīkst lietot hloru saturošus mazgāšanas līdzekļus un balinātājus.

3. Nedrīkst izspiest ūdeni un žāvēt mašīnā.

4. Nedrīkst ķīmiski tīrīt.

5. Gludināt minimālā temperatūrā (110°C).

   Poliestera termoveļa

1. Mazgāt rokām ar ziepēm vai pulveri jeb mašīnā saudzējošā režīmā 40°C temperatūrā. Skalošanai pievienot antistatiskus līdzekļus.

2. Nedrīkst lietot hloru saturošus mazgāšanas līdzekļus un balinātājus.

3. Nedrīkst ķīmiski tīrīt un lietot šķīdinātājus.

4. Pūkainus izstrādājumus mazgājot, izgriezt tos uz kreiso pusi.

   Polipropilēna termoveļa

1. Mazgāt rokām ar ziepēm vai pulveri jeb mašīnā saudzējošā režīmā 30°C temperatūrā. Skalojot pievienot antistatiskus līdzekļus.

2. Nedrīkst lietot  hloru saturošusmazgāšanas līdzekļus un balinātājus.

3. Nedrīkst ķīmiski tīrīt un lietot šķīdinātājus.

4. Pūkainus izstrādājumus mazgājot, izgriezt tos uz kreiso pusi.

5. Kategoriski aizliegts vārīt, gludināt, žāvēt žāvētājos, uz radiatoriem, pie uguns. Šis materiāls pie 60°C temperatūras neatgriezeniski zaudē savas īpašības.

Šīs rekomendācijas palīdzēs  Jūsu veļai kalpot daudzkārt ilgāk.

 

Kāpēc cilvēki nēsā apakšveļu?

Kāpēc cilvēki nēsā apakšveļu? Pieticība? Aizsardzība? Mamma tā lika? Jā, visiem šiem iemesliem ir vieta, bet iemesls NR. 1 mūsu jomā – lai Jums būtu silti. Attīstītākie lietotāji zina, lai saglabātu siltumu, ādai jābūt sausai. Mums visiem ir svarīgs komforts. Kad Jūs pēdējo reizi teicāt: „Es Jūtos tik labi, man ir tik komfortabli!” Komfortu gandrīz vienmēr apraksta, izejot no diskomforta rāmjiem. Tā ir sanācis, ka mēs biežāk runājam par diskomfortu: „Pārāk silti vai pārāk auksti.” Āra apstākļos mums bieži ir pārāk karsti, auksti vai mitrs. Parasti ir pārāk auksti. Cilvēka ķermenim komfortablāk ir siltumā, nevis aukstumā. Parasti Jums ir auksti, kad Jūs izmirkstat, bet siltuma zudums no mitras virsmas ir par 30 reizes lielāks, nekā siltuma zudums no sausas virsmas. Un otrādāk, ja Jums ir pārāk karsti, Jūs sākat svīst. Šajā gadījumā Jums ir jāatvēsina ķermenis, lai samazinātu sviedru izdalīšanos un samazinātu drēbju mitruma uzsūkšanu drēbēs. Kā Jūs redzat, apakšveļai ir jāpilda daudzas funkcijas, kas pirmajā acumirklī liekas nesavienojamas. Komforta atslēga ir termoregulācija – tas ir mitruma regulēšana. 

       Funkcionālā apakšveļa jeb TERMOVEĻA

Ir radusies tradīcija funkcionālo apakšveļu, kas paredzēta sportam, dēvēt par „termoveļu”. Tas nav īsti pareizi. Priedēklis „termo” rada maldīgu priekšstatu un bieži tiek uzdoti jautājumi: „Vai šī veļa ļoti silda?” vai „Kādā temperatūrā man būs silti šajā veļā?”. Mūsdienu funkcionālā apakšveļa efektīvi novada mitrumu no ķermeņa ( uz atmosfēru vai nākamo apģērba kārtu), kas samazina ķermeņa siltuma zudumu aukstos laika apstākļos un dod komforta sajūtu. Apģērba sērijas, kas ir no bieza materiāla, ne tikai novada mitrumu, bet arī kalpo kā termoizolācija, kas ļauj veļu nēsāt kā džemperi. Bet ja jau dēvē par „termoveļu”, tad vienkāršiem vārdiem- tā lai arī ir. 

Termoveļas darbības principi. Termoveļa no parastās apakšveļas atšķiras ar labāku siltuma akumulēšanas spēju starp ādu un materiālu, ko nodrošina gaisa starpslānis, kas ļauj līdz minimumam samazināt siltuma zudumu. Var izšķirt trīs termoveļas veidus: siltuma saglabājoša, mitrumu novadoša ( funkcionāla), siltuma saglabājoša + mitrumu novadoša ( hibrīds).

Siltumu saglabājošā termoveļa. Sildoša termoveļa ir paredzēta zemas vai vidējas fiziskās aktivitātes vēsā vai aukstā, ļoti aukstā gaisa temperatūrā. Rekomendējama izmantot jebkuros laika apstākļos, siltuma saglabāšanai, t.i., kad nepieciešams sasildīties, ņemot vērā cilvēka ķermeņa individuālo nepieciešamību.

 Siltumu saglabājošās termoveļas darbības principi. Jebkurš audums satur gaisa slāni vai starpslāni. Saskaroties ar ādu, gaiss sasilst līdz komfortablai temperatūrai. Izriet, ka rodas aizsargslānis starp komfortablo vidi (jūsu ķermenis) un auksto ārējo vidi. Jo lielāks ir starpslānis, jo vairāk tajā ir gaisa, jo siltāk ir cilvēk ķermenim. Lai termoveļa būtu maksimāli viegla un plāna, tās aušanā izmanto speciālu šūnveida principa tehnoloģiju. Šāds audums sevī satur lielāku gaisa daudzumu, nepadarot audumu, smagu vai biezu. Jebkuram audumam ir neizbēgama siltumizolējošā gaisa slāņa zudums, jo audums ir gaisa caurlaidīgs – „elpojošs”. Ja audums nebūs elpojošs un būs pārāk blīvs un hermētisks, cilvēks svīdīs, jo gaisa apmaiņa nenotiks vai būs apgrūtināta. Atkarībā no auduma sastāva, biezuma un adījuma, mainās gaisa cirkulācija. Mainot to, mēs palielinām siltuma ietaupījumu- siltāku termoveļu vai samazinot siltuma ietaupījumu- iegūstam vieglāku termoveļu. To panāk ar gaisa cirkulācijas palielināšanu vai samazināšanu. Daži sintētiski diegi iekšpusē ir pildīti, kas nedaudz samazina auduma svaru un palielina termoizolāciju. Lai palielinātu termoveļas īpašības, ir ieteicams uz termoveļas vilk vēja necaurlaidīgu apģērbu, kas samazinās gaisa cirkulāciju termoveļas slānī un samazinās siltā gaisa zudumu termoveļas audumā.

Mitrumu novadošā (funkcionālā) termoveļa. Šai termoveļai piemīt spēja novadīt lieko mitrumu ( sviedrus) no ādas virskārtas. Šī termoveļa tiek ražotas no 100 % sintētiska materiāla. Īpašu sintētisko materiālu izmantošana uzlabo termoveļas mitruma novadīšanas īpašības.

Mitruma novadošas termoveļas darbības principi. Darbības princips vienmēr paliek nemainīgs: starp audumu un ādu ir gaisa slānis, ko sasilda ķermeņa temperatūra. Starp ādu un audumu rodas silta gaisa zona. Silstot gaiss izplešas, un rodas paaugstināta spiediena zona. Ārējās vides aukstā gaisa temperatūra – pazemināta spiediena zona. Ādas sasildītais gaiss caur audumu virzās uz āru, piesaistot līdzi izsvīstā mitruma molekulas. Šādā veidā rodas mitrumu novadošs efekts. Šobrīd mēs runājam par sintētiku, kas, kā likums, ir higroskopisks materiāls – mitrumu neuzsūcošs materiāls, atšķirībā no dabīgajiem materiāliem. Ar funkcionālo termoveļu mēs iegūstam uzlabotu mitruma novadīšanu, vērā ņemamu mitruma uzsūkšanās samazinājumu- t.i., samirkšanu, izņemot īpašu mitruma koncentrāciju, kas savukārt nodrošina materiāla ātru izžūšanu. Šo īpašību kopums funkcionālo termoveļu rada par neaizvietojamu palīgu viesiem, kas nodarbojas ar sportu vai strādā fiziku darbu vidējā vai augstā intensitātē, ko pavada stipra svīšana un nepieciešamība mitrumu (sviedrus) novadīt no ādas virskārtas, samazināt atdzišanas laiku pēc fiziskās slodzes. Jāpievērš uzmanība, ka ārējās vides temperatūra nav principiāli svarīga mitruma novadīšanas procesam. Aukstuma apstākļos tiek novadīts liekais mitrums, kas ļauj justies komfortabli slodzes laikā un neļauj saaukstēties. Karstos laika apstākļos šis process neļaus ķermenim pārkarst fiziskas slodzes laikā, kā arī, pārtraucot fizisko slodzi, neatdzist un nesaaukstēties.

Siltumu saglabājošā + Mitrumu novadošā termoveļa (hibrīds)

Termoveļas, kas sevī ietver abu iepriekš minēto īpašības- gan sildoša, gan mitrumu novadoša.

Hibrīdās termoveļas darbības principi: siltuma saglabāšana sevī ietver gaisa apmaiņas samazināšanu, bet mitruma novadīšanas palielināšanu. Piemēram, ja termoveļa ir ļoti silta, tā noteikti slikti novada mitrumu. Tas ir, palielinot mitrumu novadošo auduma kārtu vai samazinot siltumu saglabājošā auduma kārtu, varam iegūt šo kārtu savstarpējo sadarbību. Bet ir vēl efektīgāks veids, lai sasniegtu labus rezultātus abos gadījumos – izmantot divu kārtu termoveļu. Tādā gadījumā iekšējā apģērba kārta ir pieguļoša, kas izgatavota no mitrumu novadoša, sintētiska auduma, bet virsējā kārta ir no siltumu saglabājoša un / vai ūdeni uzsūcoša materiāla, kas var būt sintētisks, dabīgs vai abu materiālu auduma. Tādā veidā ārējais slānis samazina siltuma apmaiņu, vienlaicīgi uzsūcot un novadot mitrumu. Tādejādi iegūstam divas īpašības vienā. Atkarībā no izmantoto materiālu un slāņu biezuma procentuālās attiecības, varam iegūt praktiski jebkuru termoizolācijas un mitruma novadīšanas attiecību. 

Kā izvēlēties termoveļu. Termoveļas izvēle ir atkarīga no sekojošiem apstākļiem:

Laika apstākļi Dabiski, jo zemāka gaisa temperatūra, jo siltāka termoveļa jāizvēlās. Taču arī šajā gadījumā ir lietas, kas jāņem vērā. Piemēram, vējainiem laika apstākļiem firma Craft ir izstrādājusi īpašu termoveļu ar ieliktņiem no WindStopper® materiāla, kas tiek izmantots tikai zonās, kurām nepieciešama pilnīga aizsardzība no vēla ietekmes un neierobežo kustību brīvību. Bet trenējoties sporta zālē, ieteicams izvēlēties funkcionālo termoveļu ar atvēsinošām īpašībām. Ja ir paredzēta darbošanās augstos mitruma apstākļos, termoveļai ir jābūt pilnībā no sintētikas.

Aktivitātes veids. Atkarībā no sava pielietojuma, termoveļai var būt dažādas funkcijas: sildīt un saglabāt siltumu, novadīt sviedrus no ķermeņa virskārtas, būt „elpojošam” apģērbam. Tāpēc Jums jāizvērtē, vai ir vajadzīgs sildoša termoveļa ikdienai, termoveļa ziemas pastaigām ar bērniem, kalnos kāpšanai, braukšanai ar sniega motociklu, zemledus makšķerēšanai vai medībām.

 

Materiāli. Termoveļa var būt izgatavota no poliesteriem, polipropilēna, vilnas, kokvilnas vai to sajaukauma. Termoveļas sastāvā bieži ir poliesters, kas lieliski novada mitrumu no ādas virskārtas, kā arī praktiski neuzsūc mitrumu, tāpēc ātri žūst. Šāda termoveļa var izkalst pat uz ķermeņa, neizraisot diskomfortu. Bet poliesteru nomaina jauni materiāli un tehnoloģijas, jo jomas vadošie ražotāji izstrādā savus materiālus. Modificētais polipropilēns šobrīd ir veiksmīgākais materiāls veļas ražošanai- tas praktiski neuzsūc mitrumu, tāpēc vislabāk novada to. Vilnas un kokvilnas pievienošana termoveļas sastāvā, paaugstina veļas sildīšanas spējas. Sporta termoveļai ir jābūt antibakteriālai un nav jāuzsūc sviedru aromāts. Elastan šķiedras pasargā termoveļu no deformēšanās un nonēsāšanās. 

Šķiedru aušana. Praktiski visa mūsdienu termoveļa ir radīta no mikrošķiedrām – tā ir ļoti smalka šķiedra no dažādām daļām, kas ieausta audumā, rada neatkārtojamu komforta sajūtu, pateicoties augstam bārkstiņu blīvumam. 

Auduma aušana. Pirms dažiem gadiem ļoti populārs aušanas veids bija tā saucamais „vafeles” audums. Šie audumi radīja biezu gaisa kārtu, kas labi sildīja, audums nebija smags. Bet, tā kā audums maz saskārās ar ādu, tas slikti novadīja mitrumu. Mūsdienu audumiem ir mazāk apjomīgs saaudums ( garenvirziena saaudums) vai audums ir pilnīgi gluds. 

Apstrādes veids. Kvalitatīva veļa noteikti ir antibakteriāla, lai samazinātu nepatīkamu aromātu uzsūkšanu ilgstošas nēsāšanas laikā. Antibakteriāla sastāva granulas ir iestrādātas šķiedru struktūrā un nodrošina ilgstošu iedarbību.

Piegriezums un šūšanas kvalitāte. Veļai jābūt ērtai un nav jāberž vai jāierobežo kustību brīvība. Svarīgi pareizi izvēlēties izmēru – sportam labāk izvēlēties pieguļošu veļu, lai tā kļūst par „otro ādu”. Ikdienai var izvēlēties brīvāku izmēru, bet veļai nav jākarājas uz miesas kā uz pakaramā. Vēl viens kvalitatīvas veļas kritērijs ir „plakanās” šuves- tās ir mīkstas un elastīgas šuves, kas neberž ādu, jo atrodas ārpusē vai bezšuvju termoveļa.

Kopšana. Kā likums, termoveļai nepieciešama īpaša kopšana: mazgāšanas temperatūra nedrīkst būt augstāka par 40°С, saudzīgs žņaugšanas režīms un žāvēšana istabas temperatūrā, citādāk termoveļa zaudēs savas īpašības. Bet ne visiem būs vienkārši šos noteikumus ievērot, tāpēc izvēloties veļu, rūpīgi izlasiet kopšanas nosacījumus.

 

 

Apģērba uzdevums

 

 Apģērba uzdevums – aizsargāt Jūsu ķermeni no ārējas iedarbības. Katrā apģērbu sistēmas komponentā ir: pamatslānis, vidējais slānis, izolējošais slānis un ārējais slānis, un galvenais un vienkāršākais ieguvums, kas nepieciešams katram pircējam – komforts. Neviena no detaļām tiešā veidā nav saistīta ar komfortu, bet visi funkcionālie risinājumi to veido. Citiem vārdiem sakot, komforts ir atkarīgs no apģērba īpašībām. Komfortu ietekmē arī aktivitātes intensitāte. Tam, kam nepieciešama ūdensizturīga/ elpojoša vējjaka ar komfortu saprot kaut ko citu, nekā, piemēram, alpīnists, kurš dodas kalnos ziemā. Mūsdienu trīsslāņu sporta apģērba koncepcijā katram slānim ir sava funkcija. 

         1.KĀRTA – gaisa caurlaidīgs, mitrumu novadošs ( termoveļa). Slānis, kas ir vistuvāk miesai. Tā pamatfunkcija ir sviedru novadīšana no ķermeņa virskārtas, lai āda paliek sausa, nepieļaut ķermeņa atdzišanu, saglabā nepieciešamo siltumu, ir gaisa caurlaidīgs, elpojošs.

        2.KĀRTA – Izolējošais slānis ( plīša apģērbs). Starpslānis – sildošs, kas pasargā ķermeni no atdzišanas, sasilda aukstos laika apstākļos. Mitrums neuzkrājas, bet tiek vienkārši novadīts uz materiāla virskārtu, kur mitrums izgaro vai tiek transportēts uz apģērba trešo kārtu. Jums būs patīkami sportot vieglā un sausā apģērbā. 

       3.KĀRTA – Aizsargslānis ( vējjakas, bikses, kostīmi vētras apstākļiem). Ārējā kārta aizsargā nelabvēlīgos laika apstākļos. Ir kā vairogs pret vēju, lietu, aukstumu. Mitrumu caurlaiž tikai vienā virzienā – no iekšpuses uz āru, neierobežojot ādas elpošanu. Jums nav jābaidās no vēja, lietus un sniega.

Efektīvu apģērbu veido, balstoties uz fizikas likumiem. Silts cilvēka ķermenis izdala sviedrus, un āda kļūst mitra. Mitra āda ātrāk atdziest, jo mitrums izgaro no tās virskārtas. Likumsakarīgi – jo vairāk Jūs kustaties, jo vairāk svīstat, jo ātrāk mitrums izgaro. Siltos laika apstākļos tas ir labi. Mitrums izgaro, tādā veidā atvēsinot ķermeni, un novērš pārkaršanu vienlaicīgi siltā gaisa temperatūra aizsargā Jūs no atdzišanas. Aukstos laika apstākļos kustoties, ķermenis reaģē tāpat. Ķermenis svīst, lai atdzistu, mitrā āda pastiprina atdzišanas procesu, bet pārlieka atdzišanas var radīt diskomfortu un hipotermiju.

 

 

 
Latvian (LV)Russian (RU)

 

Iepirkumu grozs

0 Produkti - 0.00 EUR
Uz iepirkuma grozu