Aktivitātes līmeņi Brubeck termoveļai

ŠĪ INFORMĀCIJA PALĪDZĒS JUMS IZVĒLĒTIES BRUBECK APĢĒRBUS, ATBILSTOŠI JŪSU FIZISKAJĀM SLODZĒM UN ĀRĒJIEM APSTĀKĻIEM.

Bez aktivitātes vai ar zemu aktivitāti.

      Miegs, atpūta telpās.
      Izcils komforts miegā.

Ļoti maiga, divslāņu, bezšuvju, bakteriostatiska, termoaktīva trikotāža, kas novada dabisko mitrumu, kas rodas miega laikā un nodrošina labu siltuma komfortu.  Ikdienas atpūta, darbs birojā/iekštelpās.

Komforts kā atpūtas brīžos tā arī darba laikā. Kā ierastos, tā arī apgrūtinošos apstākļos: temperatūras izmaiņas vai zudumi, paaugstināta svīšana (stress). Bezšuvju īpaši viegla un maiga divslāņu trikotāža no apstrādātas merino vilnas.
Tiek izmantota kolekcijās:

               COMFORT COTTON, COMFORT WOOL

   Mērens atpūtas režīms, amatieru sports, viegls fizisks darbs kā iekštelpās, tā āra apstākļos. Siltuma komforts un neierobežotas kustību iespējas mērenu fizisko aktivitāšu laikā. Tehnoloģiski attīstīts un bezšuvju div/dubultslāņainais, elpojošais apģērbs un apakšveļa no sintētiska vai dabisku izejvielu trikotāžas materiāla. Universāls, piemērots jebkurai gada sezonai.
Tiek izmantota kolekcijās:   

                    ACTIVE WOOL, FUSION

  Intensīvs sports, fizisks darbs, ārtelpas.
Augstvērtīga vērpuma audums, papildināts ar tehnoloģiski pilnveidotām mikrosķiedrām. Ergonomisks dizains un ekspertu apstiprināti risinājumi nodrošina Jūsu ķermeņa aizsardzību un komfortu, perfektu termoregulāciju, lietojot šo apģērbu pie intensīvām slodzēm.


Tiek izmantota kolekcijās:

                ATLETIC, FINESS, BICYCLE, MOTORCYCLE, PRESTIGE, DRY,THERMO, EXTREME WOOL, AKSESUĀRI.

 

   Ekstremāli darba apstākļi, ekstremāli sporta veidi, ārtelpas.

Tehnoloģiski vispilnvērtīgākais apģērbs, kas nodrošina vislabāko aizsardzību un komfortu ekstremālos apstākļos. Apģērbs ir piemērots valkāšanai veicot smagus un bīstamus darbus (ugunsdzēsējiem, metalurģijā strādājošajiem), kā arī nodarbojoties ar ekstremāliem sporta veidiem. Apģērbs ir antistatisks un nedegošs.

  Tiek izmantota kolekcijās: PROTECT

Jums radies jautājums: kur un kādos apstākļos ir ticis izgatavots jūsu apģērbs, tāpat ieskaitot, sporta apģērbus?
BRUBECK tiek ražoti Polijā, vienā no ES šobrīd laikmetīgākajām ražotnēm.
Stingrās Eiropas Savienības prasības tekstilrūpniecībai, ir kā garantija, ka jūsu apģērba sastāvā nebūs kaitīgu ķīmikātu un krāsvielu.
Tai pat laikā jūsu prasībās ietilpst vēlme, lai apģērbs tiktu izgatavots atbilstošos apstākļos. Tas tā arī notiek, pateicoties tam, ka ES pieprasa radīt labusdarba apstākļus.
Nepieļauj izmantot bērnu nodarbinātību.

BRUBECK nodarbojas ar apģērbu un apakšveļas ražošanu kopš 2005. gada. BRUBECK ir viena no Austrumeiropas atpazīstamākajām trikotāžas preču zīmēm.

BRUBECK produkcija tiek izplatīta visā Eiropā, un aizvien vairāk klientu pievērš uzmanību BRUBECK piedāvājumam, iegādāties augstas kvalitātes trikotāžu par salīdzinoši zemu cenu.


Ikgadējās apbalvošanas ceremonijas laikā Polijā BRUBECK tika atzīta par “2016. GADA LUKSUS PREČU ZĪMI”, tāpat iegūstot vairāk Eiropas valstu balvas par inovatīviem risinājumiem/jauninājumiem, apģērbu un apakšveļas kvalitāti.


Apakšveļas izgatavošanā BRUBECK izmanto tikai labāko Austrālijas Merino šķirnes aitu vilnu. “Ultrasmalkā” Austrālijas Merino aitas vilnas diegi, ko izmanto apakšveļas ražošanai,ir tikai 16,5 mikrometru plāni un 60 – 100mm gari. Šis Merino aitas vilnas tips tiek atzīts par labāko visā pasaulē, no kā izgatavot vismaigāko apakšveļu. BRUBECK savieno Merino aitas vilnu ar sintētiskām šķiedrām, tādējādi radot pašu laikmetīgāko kokvilnas apakšveļu pasaules tirgū. Šveices kompānija SCHOLLER, kas ir līderis tekstilizstrādājumu kvalitātes kontroles jomā, garantē izmantojamās Merino vilnas kvalitāti.


Šveices kompānija SCHOLLER, kas ir līderis tekstilizstrādājumu kvalitātes kontroles jomā, apstiprina izmantojamās Merino vilnas kvalitāti.

Jums divu gadu laikā tiek dota iespēja iesniegt sūdzības par nekvalitatīvi izgatavotu apģērbu.

Viss piedāvātā sporta apģērba un apakšveļas produkcija tiek pakļauta stingrai un rūpīgai kvalitātes kontrolei.
Katrs ražojums tiek pārbaudīts salaiduma/šuvumu vietās, tāpat krāsu atbilstībai, pirms iepakošanas.
Ja jums pēc iegādes, negaidīti 2 gadu laikā, būs radušās neparedzētas problēmas, sazinieties ar mums. Ja defekts izrādīsies saistīts ar kvalitātes nepilnībām rūpnīcā, mēs, protams, obligāti jums apmainīsim iegādāto apģērbu.

 

BRUBECK termoveļas kolekcijas