Kāpēc BRUBECK

Kāpēc jūs agrāk neko nebijāt dzirdējuši par BRUBECK?


Mēs varam atvainoties par to, ka turējāmies ēnā un tikai nedaudzi “izredzētie” zināja, kā atrast ceļu pie mums, taču tam ir savi būtiski iemesli.

Jums ir jābūt iespējai iegādāties BRUBECK apakšveļu un sporta apģērbus par pēc iespējas lētāku cenu, tāpēc mēs ieekonomējām līdzekļus no mārketinga budžeta, ļaujot mūsu apmierinātajiem pircējiem nodot tālāk informāciju jums par mums jeb, kā saka tautā “ no mutes mutē”.


Protams, šāda informācija nesniedz pilnīgu priekšstatu par to, kas ir BRUBECK, taču, ja jums ir interese, varat turpināt lasīt, iepazīstot mūs labāk.

Ikgadējā POLIJAS uzņēmumu apbalvošanas ceremonijā BRUBECK uzvarēja nominācijā “GADA LABĀKĀ PREČU ZĪME 2016”, tāpat papildus saņemot vairākas Eiropas nozīmes godalgas par inovācijām veļas un apģērbu ražošanā.


BRUBECK – vadošais termoapģērbu ražotāja zīmols Polijas tirgū.

BRUBECK ražotne atrodas Polijas pilsētā ZDUSKA VOĻA, kas izsenis kopumā ir slavena ar savu tekstilrūpniecību un apģērbiem. Pateicoties tam, ir iespējams ražošanas procesu kvalitāti kontrolēt sākot ar audumu izgatavošanu, līdz gatavās apģērbu produkcijas iesaiņošanai.

Mūsdienās, kad daudzas kompānijas izlemj pārcelt savas ražotnes uz TĀLĀM AUSTRUMU ZEMĒM, mēs izvēlamies IESPĒJAS 100% KONTROLĒT visus ražošanas procesus, nepieciešamības gadījumā veikt izmaiņas tajos, tepat uz vietas, Polijā, kas nodrošina un garantē visaugstāko BRUBECK produkcijas kvalitāti. Pareiza siltuma cirkulācija starp cilvēka ķermeni un apkārtējo vidi ir īpaši nozīmīgs faktors, kas ietekmē pašsajūtu un komfortu - skrienot, braucot ar velosipēdu, nodarbojoties ar trekingu vai alpīnismu. BRUBECK termoaktīvie apģērbi domāti tiem, kuri veic fiziskas aktivitātes, atrodoties dažādos klimatiskajos un atmosfēras apstākļos (temperatūra, vējš, mitrums). Jūsu ikdienas komforta sajūta, neatkarīgi no tā, vai tas būtu mājas apstākļos vai darbā, tāpat uzlabosies, pateicoties termoveļai, ko būsiet iegādājušies.
BRUBECK – tas ir pirmrindas tehnoloģiju pielietojums un īpaši risinājumi visos apģērbu ražošanas etapos. Atklājiet sev inovatīvos risinājumus dizainā, audumu sastāvā, to savienojumos, kur izmantoti visefektīvākie tehnoloģiskie risinājumi, kas padara termoaktīvo apģērbu arvien pilnīgāku. Tas viss ir vērsts uz to, lai paaugstinātu Jūsu ķermeņa komforta līmeni sportojot, strādājot vai atpūšoties.


Ražotne atrodas ES teritorijā, tā ir AUGSTAS KLASES KVALITĀTES GARANTIJA, ar ko varat rēķināties.
Vai esat kādreiz domājuši par to, kur un kādos apstākļos tiek izgatavots jūsu apģērbs vai sporta tērps?
BRUBECK ražotne atrodas Polijā, vienā no modernākajiem savas nozares uzņēmumiem ES. Stingrās ES prasības apģērbu ražošanā garantē, ka jūsu apģērbs nesatur kaitīgas ķīmiskās vai krāsvielas. Tāpat jūs pastiprināti pievēršat uzmanību tam, lai apģērbi tiktu izgatavoti atbilstošos apstākļos, balstoties uz to, ka ES pieprasa labu darba vidi un nepieļauj izmantot bērnu darbaspēku.
BRUBECK ražo apģērbus un apakšveļu kopš 2005.gada un ir pazīstama kā viena no labākajām preču zīmēm Austrumeiropā. BRUBECK ātri iekaro visas Eiropas tirgus, kur klienti pamana kvalitatīvos BRUBECK piedāvājumus par salīdzinoši zemām cenām.
Ikgadējās apbalvošanas ceremonijas laikā Polijā BRUBECK tika atzīta par “2016. GADA LUKSUS PREČU ZĪMI”, tāpat iegūstot vairākas Eiropas valstu balvas par inovatīviem risinājumiem, apģērbu un apakšveļas kvalitāti.


BRUBECK IZMANTO TIKAI AUGSTĀKĀS KVALITĀTES AUSTRĀLIJAS MERINO ŠĶIRNES AITU VILNU APAKŠVEĻAS IZGATAVOŠANAI.
“Ultrasmalkie” Austrālijas Merino aitas vilnas diegi, ko izmanto apakšveļas ražošanai, ir tikai 16,5 mikrometru plāni un 60 – 100mm gari. Šis Merino aitas vilnas tips tiek atzīts par labāko visā pasaulē, no kā izgatavot vismaigāko apakšveļu. BRUBECK savieno Merino aitas vilnu ar sintētiskām šķiedrām, tādējādi radot pašu laikmetīgāko kokvilnas apakšveļu pasaules tirgū.
Šveices kompānija SCHOLLER, kas ir līderis tekstilizstrādājumu kvalitātes kontroles jomā, apstiprina izmantojamās Merino vilnas kvalitāti.
JUMS IR TIESĪBAS 2 GADU LAIKĀ IESNIEGT SŪDZĪBAS PAR JAUNO APĢĒRBU.


Visa BRUBECK sporta apģērbu un apakšveļas produkcija garantē stingru un rūpīgu kvalitātes kontroli. Katrs apģērbs tiek pārbaudīts attiecībā uz šuvēm, tāpat krāsu atbilstībai, pirms iesaiņošanas augstas kvalitātes iepakojumā. Apģērbs, kas neatbilst kvalitātes parametriem, nekavējoties tiek likvidēts. Ja jums 2 gadu laikā kopš pirkšanas brīža rodas problēmas ar jaunu apģērbu vai apakšveļu, sazinieties ar mums. Ja defekts izrādīsies saistīts ar kvalitātes nepilnībām rūpnīcā, mēs, protams, obligāti jums apmainīsim iegādāto apģērbu.

KVALITATĪVS APĢĒRBS NEKAD NETIEK IESAIŅOTS POLIETILĒNA MAISIŅOS!

Iegādājoties BRUBEK sporta apģērbus vai apakšveļu, Jūs to vienmēr saņemsiet kārbās, kas atbilst apģērba kvalitātei. Ja vēlaties apģērbu dāvināt, gan jūs, gan dāvanas saņēmējs pratīsiet novērtēt papildus plusu, ko sniedz augstvērtīgais iesaiņojums. Kārbas aizmugurē jūs atradīsiet informāciju par mazgāšanas nosacījumiem un papildus informāciju par pašu izstrādājumu.

 

 

 

BRUBECK termoveļas kolekcijas